top of page

Meie teenused

Elektritööd

 

Projekteerime, ehitame ja uuendame erineva keerukusega elektripaigaldisi. Nõuetele vastavad ja usaldusväärsed elektrisüsteemid annavad turvalisuse ja kindlustunde ning välistavad hilisemad komplikatsioonid. Meie jaoks ei ole ükski elektritöö liiga väike. 

Küsige julgelt pakkumist!

Valvesüsteemid

 

Projekteerime, paigaldame, hooldame eri mahu ja keerukusega valvesüsteeme ning videovalve lahendusi. Tahate tagada korteri, eramu või äriobjekti turvalisust? Küsige pakkumist!.

Tulekahjusignalisatsioon

 

Projekteerime, paigaldame ja hooldame tulekahjusignalisatsioonisüsteeme (ATS). Õigesti planeeritud, paigaldatud ja hooldatud süsteem teavitab reaalse hädaohu korral ja aitab vähendada võimalike valehäirete arvu või koguni elimineerida neid.

Nõrkvoolusüsteemid

 

Vastavalt kliendi soovile leiame lahenduse, paigaldame ja hooldame erinevaid nutikaid nõrkvoolusüsteeme, millega on võimalik saavutada nii mugavust kui ka aja ja kulude kokkuhoidu. Olgu selleks siis lihtne valgustus ja kütte juhtimine või mõni keerukam lahendus.

Konsultatsioonid ja audit

 

Nõustame elektritööde planeerimisel, elektrialases seadusandluses või muudes elektripaigaldistega seonduvates küsimustes. Auditeerime tehtud tööde ja võrkude seisukorda. Korrektselt teostatud ja kaardistatud võrgud ja tehnosüsteemid on investeering tulevikku! 

bottom of page